| .245 | |
| a | Pompeii en herculaneum |
| b | : hun ondergang en herrijzenis. |
| h | Book |
| .100 | |
| a | Corti Egon Caesar Conte |
| .005 | |
| a | 00000000000000 |
| .260 | |
| a | Utrecht: A. Oosthoek's, 1946 |
| b | |
| c | 2000 |
| .084 | |
| a | Ym Nie |
| .300 | |
| a | xii, 263 hlm.l gamb., 24 cm |
| b | xii, 263 hlm.l gamb., 24 cm |
| c | xii, 263 hlm.l gamb., 24 cm |
| .336 | |
| a | Book |